Ruokalistat

17 maaliskuun 2017

Ruokalatoiminta kunnantalolla:

Kunnantalon ruokala avoinna
ma – pe 11.00 – 12.30
Lounas 7,50 €

 

Kunnantalon ruokala 2.4.-6.5.2018

Kunnantalon ruokala 7.5.-15.6.2018

Koulu 2.4.-4.5.2018

Koulu 7.5.-2.6.2018

Päiväkodit, ateriapalvelu ja palvelutalot 2.4.-6.5.2018

Päiväkodit, ateriapalvelu ja palvelutalot 7.5.-17.6.2018

 

 

 

Comments

© 2018 Sievi.fi All Rights Reserved

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram